R

07 Aralık 2013 Src ve Mesleki Yeterlilik Sınav Soruları

07 Aralık 2013 Src ve Mesleki Yeterlilik Sınav Soruları

2013 yılının yeterlilik sınavı SRC_ODY_ÜDY 07  Aralık 2013 tarihinde gerçekleşmiştir.

07.12. 2013  src -ody-üdy sınavından sonra en yakın mesleki yeterlilik sınavı (src1,src2,src3,src4,ody1,ody2,ody3,ody4,üdy1,üdy2,üdy3,üdy4) belli değildir.

!!! 07 Aralık 2013 src-ody-üdy sınav sonucunu öğrenmek için tıkla !!!

28 Eylül 2013 Src Sınavını kazananlar belgelerini nasıl alacaklar burayı tıklayın.

mesleki Yeterlilik başvuru Şartları

<<< 07.12.2013 Src,ody,üdy Sınav Sorularıtrans 07 Aralık 2013 Src ve Mesleki Yeterlilik Sınav Soruları Açıklandı >>>

7 Aralık Mesleki Yeterlilik Sınav Soruları açıklanır açıklanmaz linkler aktif olacaktır.fakat bakanlığın bir açıklama standardı olmadığından takip etmeniz gerekecektir.

Ulaştırma Bakanlığından Önemli Duyuru !  TIKLAYIN

07 Aralık 2013  SRC-1 sınavı soruları

07 Aralık  2013 SRC-2 sınavı soruları

07 Aralık 2013 SRC-3 sınavı soruları

07 Aralık 2013 SRC-4 sınavı soruları

07 Aralık 2013 SRC-5 sınavı soruları

07 Aralık 2013 SRC-5 TANK EĞİTİMİ sınavı soruları

07 Aralık 2013 SRC-5 TEMEL + TANK EĞİTİMİ  sınavı soruları

07 Aralık  2013 ODY-1 sınavı soruları

07 Aralık  2013 ODY-2 sınavı soruları

07 Aralık  2013 ODY-3 sınavı soruları

07 Aralık  2013 ODY-4 sınavı soruları

07 Aralık  2013 ÜDY-1 sınavı soruları

07 Aralık 2013 ÜDY-2 sınavı soruları

07 Aralık 2013 ÜDY-3 sınavı soruları

07 Aralık 2013 ÜDY-4 sınavı soruları

.:EhliyetAl.Net:.

07 Aralık 2013 Src ve Mesleki Yeterlilik Sınav Soruları ile Benzer Yazılar:

Benzer Yazılar

4 Aralık 2013 Saat : 11:22

15 Yorum “07 Aralık 2013 Src ve Mesleki Yeterlilik Sınav Soruları”

Sayfa: « 1 [2] Hepsini Goster

1. 11
    serkan ceylan Demiş:

nerden bilelim 60 tan fazla puan almadığımızı bundada bir oyun var gibi me geliyor arkadaşlar hepmi aynı sonuçlar alınır

2. 12
    sedat Demiş:

yhaw çakallar yeter artıq ben src kitabına çalışltım okadar sınav gününe 2 gün kala soruların ve cvp anahtarlarının yanlış olduğunun bilincine vardım src kursunu ve kitabı basanı arıyorum kitabı soran topu src kursuna atıyor kursta kitabı basana atıyor allahszı bunlar yeter artıq bu çakallık yeterrr ulannn

3. 13
    gökhan Demiş:

arkadaşlar 7 aralık 2013 src 4 sınavında 2 soruda yanlışlık var her soruda 2 doğru cevap seçeneği var. dikkatli inceleyin görürsünüz. hadi 2 doğrudan birini işaretledik ama diğeri doğru sayılacak bizim günağımız ney.sonuçta doğru seçeneği işaretlemişiz.29 doğru cevabım var ve 1 sorudan kaldım bakanlığa dilekçe yazdım bakalım nedicekler. yetkili birisiyle görüştüm bana söledği şu eğer bir yanlışlık varsa sistemde otomatik olarak yenilenir diyor.yani kısacası diyorki bakanlık şu soru doğru kabul edilecektir der ve o doğru seçenek üzerinden değerlendirilir diyor peki ya diğer doğru ne olacakk HEPİNİZİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM.

4. 14
    GÖKHAN Demiş:

anlamadığım şu ki neden 2003 yılı öncesi ehliyeti olanlara src sınavsız veriliyor.eğer böyle bir belge çıkıyosa o güne kadar ehliyet almış yani ehliyeti olanlar sınavsız alsınlar o tarihten sonra ehliyet alacaklar sınavla alınsın anlarım yani 2003 ten önce ehliyet alanlar çokmu bilgili bu konularda. devletin kasasına para girecek yaa sorularda bunun için saçma sapan zatenn hem zor hem karışık hem yanlışlıklar var gerçi burası TÜRKİYE ÇOK GÖRMMEMEK GEREK BİZİM ÜLKEMİZDE OLUR BÖYLE ŞEYLER.

5. 15
    erol canarabacı Demiş:

bu nasıl bi soru kardesim bunlar neyin kafasını yasıyolar anlamdım 3 sefer sınava girdim kazanamadım ben askeri ücretle geciniyorum bildigim soruya dogru cevap veremiyorum cünkü sılklar arasın da yok cevap bilmediyim cevaplar bilmediyom kelimeler cıkmış benim haberim yok ben ilkokul mezunuyum KARDESİM
    aldıgım para bana yetmiyo zaten bide size 60 tl kursa 200 o ne güzel yolunu bulmussunuz mademki src iştiyosun e sınfı ehliyet b sınfı ehliy neden ayırıyosun siz src pesinde falan deyilsiniz para gelsin de nasıl galirse gelsin son 1 hakkım kaldı onuda gecemezsem işten cıkartılıcam src olmadıgı icin he BU ARADA SÖFÖRLÜKTEN BASKA Bİ SEYDE GELMİYO ELİMDE EV KİRA COCUK OKUYO ARTIK NASIL GECİNİRİM BİLMİYORUM he bu arada POLİS AMCALARDA İŞİ İYİ BİLİYO HEMEN SRC VARMI YOK YAZ CEZAYI ASKERİ ÜCRET ALIYOMUSSUN EV GECİNDİRİYOSUN KİMİN UMRUNDA SANA YAZDIGI CEZADAN ONADA DÜSÜYO TABİKİ YAZCAKK işiz bi adam ne yapar ne yapmaz siz düsünün artık .allah belanızı varsin soruyu hazırlayanada yasayı cıkaranada ………..

Sayfa: « 1 [2] Hepsini Goster

Yorum Yap

*

ehliyet,sınav,soruları,cevapları,direksiyon,deneme,yeri,sorgulama,randevu,sonuçları Son Yazılar FriendFeed