R

SRC Sınavı Sonuç Sorgulama


SRC Sınavı Sonuç Sorgulama

Src 1-2-3-4-5 aynı zamanda ody1-2-3-4 ve yine üdy1-2-3-4 sınav sonuçları sınav tarihinden en geç iki hafta içerisinde açıklanabilir.

Mesleki yeterlilik sınavının sonuçlarını öğrenmek için

Eğitim aldığınız kurs merkezleri ile görüşebilir yada e-devlet şifreniz varsa  www.turkiye.gov.tr/kugm-sinav-sonuc-sorgulama adresinden de sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Src Sınav sonucunu öğrenmeyi gösteren resimli anlatım için burayı tıklayın.

Geçme Barajı

Geçme notu %60′tır. yani 50 sorudan en az 30′u doğru cevaplandırılmalıdır.

Sınav Harcı

Src, Üdy ve Ody belgesi için mesleki yeterlilik sınavına giren kursiyerler Halkbank’ a 60 TL. sınav harcı yatırırlar.

Belge Harcı

Mesleki Yeterlilik Belgesi ücretini yatırmak isteyenlerin 16.03.2009 tarihinden itibaren herhangi bir Vakıfbank şubesine başvurmaları, Mesleki Yeterlilik Belgesi (SRC-ODY-ÜDY) ücretini ödemek istediklerini belirtmeleri, T.C. Kimlik Numaralarını dekonta yazdırmaları gerekmektedir.
Tek Belge Ücreti: 28 TL
Çift Belge Ücreti: 56 TL
Not:Tahsilatlar; hesaba para yatırma, havale, EFT, internetten yatırma şeklinde kesinlikle yapılmayacaktır.

Sınavdan Geçen Arkadaş Src Belgesini Nasıl Alacak

detaylı bilgi için lütfenburayı tıklayın.

Dikkat : 

Sorgu Ekranı kısmına girdiğinizde TC Kimlik numaranız ile sorgulama yapabilir ve hak ettiğiniz belge veya belgelerinizi görebilirsiniz. Mesleki Yeterlilik Belgesi hazır olup adres bilgisi eksik olan ve/veya belge ücretini henüz yatırmamış olan başvuru sahiplerinin Mesleki Yeterlilik Belgeleri kendilerine ulaştırılamamaktadır.
Banka Dekontları bulunmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.
Not: Yatırılan ücretlerin iadesi yapılmaz.

2011 SRC Sınav Takvimi

 • 2011 1.mesleki yeterlilik sınavı : 19 Mart 2011
 • 2011 2.mesleki yeterlilik sınavı :4 Haziran 2011
 • 2011 3.mesleki yeterlilik sınavı :17 eylül 2011
 • 2011 4.mesleki yeterlilik sınavı : 24 aralık 2011

.:EhliyetAl.Net:.

SRC Sınavı Sonuç Sorgulama ile Benzer Yazılar:

26 Aralık 2011 Saat : 1:47

4 Responses to “SRC Sınavı Sonuç Sorgulama”

 1. 1
  ALİ Says:

  src sınavı saçmalıgı açıklandı ama kazanamadım ehliyet yemezmiş gibi bide bu çıktı başımıza ne işe yarayacaksa

 2. 2
  mustafa Says:

  Arkadaşlar bunlar bizim ekmeğimize kan doğradılar bizde onlarınkine doğrayalım.ehliyete harcadığım paramı geri versinler 2500 tl cik .
  sürekli telefon mail posta yolu ile durumun vahimliğini aptallığını saçmalığını onlara hatırlatalım.biz sabah uykusuna hasret geceyi cama bakarak geçiriyoz.
  lanet olsun böyle saçmalığa

 3. 3
  emrah Says:

  arkadaşlar boşuna kendinizi yormayın sistemi kurmuşlar bizim üzerimizden para kazanıyorlar kurs kurmuşlar sözde bırakın bizleri hocaların bile bişey bildiği yok.sınav sorularına bakıyosunuz saçmasapan şirket sahiplerine sorulacak soruları bize soruyolar.bunlar vatandaşı kendileri gibi sanıyolar sabah 8:30 akşam 17:00 sabahın 6 sında çıkıp akkşam 9 da evimize giriyoruz bu sorularıda hazırlayana lanet olsun çoluğundan çocuğundan çıksın paralarımız biz çolumuzun çocuğumuzun rızkını bu allahsızlara yediriyoruz onlar gibi yüksek maaş alıyoruzya allah sorsun ben hakkımı helal etmiyorum.birilerinin artık bu saçmalığa dur demesi lazım.e devletten başbakanlığa yazıyoruz kimse bizi adam yerine bile koymuyor sözde iletişim kuruyorlar bazen kötü yollardan para kazanlara hak veriyorum biz akşama kadar alın teri döküyoruz vergimizi veriyoruz ama ne yazıkki karşılığını alamıyoruz.o kadar çok bunaldımki insanları kötü yola sevkeden bu saçmalıklarla uğraştıran yönetim.birdahada girmiyorum sınava yiyecek ekmek bulamassam evime ekmek götüremessem bundan sonra bende hırsızlık yapacam kötü yollara başvurcam buna zorluyolar.ben pazar günleri haftada birgün tatilim var ailemi bırakıp kursa gittim ondan sonrada eşler birbirine ilgisiz kalıyo ama bunu nedense başımızdakiler düşünmüyo çünki adamlar tatil yapmayorlar adamların hayatı olmuş tatil helal olsun .maddi ve manevi hakkımı helal etmiyorum dilerim allahtan bir kuru ekmeğe muhtaç olsunlar.

 4. 4
  Sinan KUNDUZ Says:

  Burdan bu site sahiplerinin vicdanlarına sesleniyorum. Biz çalışanlar dişimizden tırnağımızdan arttırıp zar zor birşeyler almaya çalışıyoruz devlet zaten bizi köle etmiş karıntokluğuna cebelleşiyoruz. Yahu ana avrat küfür etmek istiyorum. Ulan be beyinsiz adam senin vereceğin ehliyeti alacak olanların hepsi üniversite mezunu mu o src deli soruları hazırlayan gavatlar. Hangi akla hizmet ediyorsunuz amacınız insanları sömürmek kanımızı eminiz zaten kurban olduğum ALLAH INŞAALLAH fitil fitil burnunuzdan getirir söyleceğim birsürü şey var piskolojim bozuldu günaha girmek istemiyorum RAB BIM HERBIRINIZE AYRI AYRI VERSIN ÖYLE VERSIN KI MUHTAÇ KALIN. Âmin

Leave a Reply

*


ehliyet,sınav,soruları,cevapları,direksiyon,deneme,yeri,sorgulama,randevu,sonuçları Son Yazılar FriendFeed